Огида: Спадкоємець Франкенштейна - Настільні ігри

$680

Опис

Минуло двадцять років відтоді, як Віктор Франкенштейн загинув на кораблі в Арктиці, але його мстиве створіння живе, як і Роберт Волтон, морський капітан, який поклявся вбити лиходія, перш ніж милосердя зупинить його руку. Зараз 1819 рік, і зловісна темрява опускається на Париж. У науковому середовищі з'явився таємничий благодійник велетенського зросту, який ніколи не показує свого обличчя,Він спонсорує грандіозний конкурс, пропонуючи ще більш грандіозний приз: розгадати таємницю смерті!

Відомі вчені з усього світу з'їжджаються, щоб взяти в ній участь: когось тягне розгадати цю вічну загадку, когось примушують проти власної волі. Але приїжджає і капітан, який глибоко підозрює таємничого покровителя, сподіваючись нарешті виконати свою обітницю.

Огида: Спадкоємець Франкенштейна - це змагальна стратегічна гра для 2-4 гравців, натхненна класичним романом готичного жаху Мері Шеллі. У грі істота потребує вашої допомоги, щоб здійснити те, чого не зміг би його власний творець: оживити таку ж мерзоту, як і вона сама, компаньйона, щоб покласти край своїй жалюгідній самотності. Завдяки розміщенню робітників і ретельному управлінню ними, а такожрозкладаються ресурси, ви збиратимете матеріали на кладовищах і в моргах міста, проводитимете цінні дослідження в Академії наук, найматимете не надто авторитетних співробітників і працюватимете у своїй лабораторії, намагаючись зібрати нову форму життя та вдихнути в неї "іскру буття". Робіть добре, і істота може винагородити вас під час одного зі своїх несподіваних візитів; робите погано, і ви можетеЕлементи розповіді з'являються протягом всієї гри, керуючись вашими рішеннями, що призводить до потенційно несприятливих результатів.

Гра закінчується, коли вам вдається оживити своє творіння або коли Капітан вбиває істоту, в залежності від того, що станеться раніше. Тоді гравець з найбільшою кількістю очок виконує темний заповіт Франкенштейна, стаючи його спадкоємцем, добре це чи погано...

ВІДЕО

$680

Прокрутити до верху