Тіні над Нормандією - Настільні ігри

$110

Опис

За кілька тижнів після Дня висадки роті американських рейнджерів, що загубилася в Нормандії, доводиться зіткнутися з жахливою силою нацистського культу Чорного Сонця. У союзі з древнім плем'ям Глибинних, Культ Чорного Сонця готує темну церемонію, щоб викликати великого Ктулху.

Тіні над Нормандією - це гра на рівні загону/взводу, заснована на системі Героїв і повністю сумісна з настільною грою Герої Нормандії. У грі представлені три протиборчі армії, якими керують гравці. Ці сили включають німецький Культ Чорного Сонця, стародавніх Глибинних і американських рейнджерів. Кожна сила складається з піхоти, танків або істот і, звичайно ж, героїв і героїнь.Кожен юніт має власний набір унікальних характеристик та навичок, зображених на високоякісних жетонах.

Гравці використовують жетони порядку, щоб визначити ініціативу і блефувати. У той час як один шестигранний кубик визначає бій, карти дій розігруються, щоб додати пікантності. Таємно плануйте свої атаки і перехитрити суперника. Блокуйте стратегію противника і дивуйте ворогів. Розгортайте свої підрозділи і не повертайтеся назад!

$110

Прокрутити до верху