Сардини сонячного дня - Настільні ігри

$180

Опис

Ласкаво просимо на консервний завод "Сардини Сонячного дня"! Конкуренція за бажану нагороду "Працівник місяця" дуже жорстка. Чи вмієте ви збирати рибу та пакувати найбільше замовлень? Якщо так, то ви прийняті на роботу!

Сардини "Сонячний день це весела та швидка кишенькова гра, в якій гравці по черзі збирають сардини та використовують їх для виконання замовлень за бали. Той, хто набере найбільшу кількість балів наприкінці гри, виграє та отримує звання "Працівник місяця" на консервному заводі "Сардини сонячного дня".

Ця дорожня гра навіть поставляється в металевій бляшанці! "Сардини сонячного дня" - це сімейна гра з простими правилами, яка підходить для будь-якого віку.

Правила гри можна швидко пояснити і одразу ж почати грати. Давайте дізнаємося, як це зробити:

У свій хід гравець може зробити одну з двох речей: зібрати дві риби на ринку (дві різні карти одинарної риби або одну карту подвійної риби) АБО здати вже зібрану рибу, щоб доповнити карти замовлень з дисплея. Гравці ходять по черзі, поки остання карта замовлення не буде розміщена на дисплеї, після чого раунд закінчується. Перемагає той, хто набрав найбільшу кількість очок за зібрані карти замовлень!

Гравці: 2-4

Час гри: 15 хв

Вік: від 8 років

$180

Прокрутити до верху