Цукрове пограбування (Sugar Heist) - Kickstarter Edition - Настільні ігри

$230

Опис

Цукрове пограбування - це карткова гра, в якій гравці збирають, обмінюються і крадуть карти цукерок. Мета гри - зібрати карти цукерок і вкрасти їх у інших гравців. Ви також можете обмінювати цукерки, замикати свої заначки у сховищі, щоб їх не могли вкрасти, і грати в карти бойових немовлят, які грабують або знищують чужі цукерки.

У свій хід ви будете тягнути і розігрувати карти цукерок і карти битв. Ви будете реалізовувати свої стратегії і планувати наступний хід. І ви будете сподіватися, що ваші геніальні ідеї не зіпсують карти "Мама!", змусивши вас скинути карти, що стоять за ними. Насолоджуйтесь і нехай переможе найкращий чоловік (або жінка).

Sugar Heist створили Алекс Кларк, комік та аніматор, який має власний канал на YouTube (4,3 млн підписників), та Зак Крейлі, телесценарист ("Відродження героїв", "Месники Марвел: Збірка" та "Людина-павук").

Разом вони об'єдналися зі студією Studio71 (The Binding of Isaac: Four Souls і Cyanide & Happiness's Joking Hazard), щоб створити свою найбезглуздішу гру. Ми гарантуємо, що Sugar Heist - це НАЙКРАЩИЙ спосіб зібрати разом сім'ю та друзів - щоб ви могли зрадити їхню довіру і вкрасти у них.

$230

Прокрутити до верху